XV Polskie Dni Naczyniowe 2020

Konferencja w formie wirtualnej

Wielce Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, Przyjaciele Polskich Dni Naczyniowych

Tradycyjne koleżeńskie spotkanie w auli Rady Wydziału w Katowicach Ligocie, w tym trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii COVID-19, nie może dojść do skutku. W obecnej sytuacji epidemiologicznej, dzięki rozwojowi technologicznemu, możliwym do wykorzystania środkiem komunikacji jest Internet.

Postanowiliśmy ograniczyć liczbę wykładów do pięciu, zawierając w nich zarys problematyki związanej z żylną chorobą zakrzepowo-zatorową. Nasze spotkanie odbędzie się 13 października 2020 roku, o godzinie 17:30. Na tę datę przypada Światowy Dzień Zakrzepicy (World Thrombosis day), którego partnerem jest firma Via Medica.

WDT

Termin konferencji online
13 października 2020 roku

Przewodniczący Komitetu Naukowego

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Ziaja
dr hab. n. med. Damian Ziaja

 

Punkty edukacyjne
Uprzejmie informujemy, że za udział w konferencji uczestnikom zostaną przyznane punkty edukacyjne.

Certyfikaty
Certyfikaty uczestnictwa zostaną wysłane po zakończeniu konferencji na adresy e-mailowe podane podczas rejestracji na konferencję.
Istnieje możliwość samodzielnego wydruku* certyfikatu po konferencji za pośrednictwem elektronicznego systemu rejestracji — szczegóły poniżej.

Wydruk certyfikatu

  1. W celu wydrukowania certyfikatu prosimy zalogować się na swój profil w elektronicznym systemie rejestracji, wybierając zakładkę Rejestracja.
  2. Z menu znajdującego się po lewej stronie prosimy wybrać Wydruk certyfikatu.
  3. Prosimy kliknąć Pobierz certyfikat.
  4. Wygenerowany certyfikat, gotowy do wydruku, pojawi się w nowym oknie.
  5. Prosimy kliknąć Drukuj.

*Dotyczy osób, które samodzielnie zarejestrowały się w systemie (posiadają dane logowania do systemu rejestracji na konferencję).

Copyrights © 2021 Via Medica